Universitetas vykdo studijas, teikiančias asmeniui moksliniais tyrimais grindžiamą šiuolaikinį pažinimo ir technologijų lygį atitinkantį aukštąjį universitetinį išsilavinimą, aukštojo mokslo kvalifikaciją, ugdo visapusiškai išsilavinusią, etiškai atsakingą, kūrybingą ir verslią asmenybę.
Studijos vykdomos pagal laipsnį suteikiančias ir laipsnio nesuteikiančias studijų programas.

Studijos yra trijų pakopų: 

1) pirmoji – bakalauro;
2) antroji – magistrantūros;
3) trečioji – doktorantūros.

Universitete vykdomos ir laipsnį suteikiančios vientisosios studijų programos, apimančios pirmąją ir antrąją studijų pakopas.
Studijos gali būti nuolatinės ir ištęstinės formų. Baigus skirtingų studijų formų studijų programas, įgytas išsilavinimas yra lygiavertis. Studentams suteikiama teisė patiems sudaryti individualius studijų planus, kurie geriausiai atitiktų jų norus, galimybes ir ateities planus.
Universitete vykdomos universitetinės laipsnį suteikiančios pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopų studijos, taip pat laipsnio nesuteikiančios studijos.
Baigus studijas teikiami bakalauro, magistro, mokslo daktaro kvalifikaciniai laipsniai, profesinė mokytojo kvalifikacija.
Studentams siūlomos humanitarinių, socialinių, fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslų sričių studijos: 58 bakalauro, 57 magistrantūros, 10 doktorantūros studijų programų. Siūlomos 7 tarptautinės bakalauro, 6 magistrantūros, 1 doktorantūros studijų programa, 5 tarptautiniai kursai.

Universitete organizuojamos ir vykdomos papildomosios studijos, skirtos asmenims, ketinantiems stoti į magistrantūrą ir baigusiems tos pačios, į kurią stojama, studijų krypties kolegines studijas arba universitetines kitos studijų krypties studijas.
Universitete taip pat siūlomos lanksčios neformaliojo švietimo programos. Neformaliojo švietimo programos skirtos asmenims mokytis visą gyvenimą, tenkinti pažinimo poreikius, tobulinti turimas ir įgyti papildomų kompetencijų.

Informacija atnaujinta 2014-10-15

Viešoji įstaiga Klaipėdos universitetas, Herkaus Manto g. 84, 92294 Klaipėda
Tel. (8 46)  39 89 08, faks. (8 46)  39 89 99, el. p. klaipedos.universitetas@ku.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 211951150