Klaipėdos universitete kasmet realizuojama apie 50 mokslo ir studijų projektų pagal įvairias Lietuvos ir tarptautines programas. Kiekvienais metais pradedama vykdyti apie 10 naujų mokslo ir studijų projektų. Mokslinių projektų daugiausia vykdoma biomedicinos ir technologijų mokslų srityse, studijų projektų – socialiniuose moksluose. Projektuose skatinami dalyvauti jaunieji mokslininkai, doktorantai, studentai. Klaipėdos universiteto mokslininkai, vykdydami mokslinius ir studijų projektus, bendradarbiauja su įvairiomis Europos šalimis – Lenkija, Norvegija, Švedija, Suomija, Danija, Norvegija, Ispanija, Didžiąja Britanija, Prancūzija, Vengrija, Estija, Vokietija.
Mokslo ir studijų projektų paraiškų rengimą, vėliau jų įgyvendinimą koordinuoja Mokslo ir meno skyrius. Projektų rengimas ir realizavimas vyksta kaip kompleksinis procesas, kuriame mokslininkų kūrybinis darbas derinamas su  administraciniu disciplinuotumu, siekiant sklandaus projektų įgyvendinimo ir  aukštų mokslinių rezultatų.

2013 m. Klaipėdos universitete buvo vykdomi 36 ES Struktūrinės paramos projektai. Universitetas kaip pareiškėjas 2013 m. ES struktūrinės paramos projektuose dalyvavo 15 įgyvendinamų projektų, kaip partneris – 21 projekte. Bendra projektų vertė siekė 137,2 mln. Lt.

2014 m. Klaipėdos universitete buvo vykdoma 30 ES struktūrinės paramos projektų, iš kurių 15 projektų Universitetas dalyvavo kaip pareiškėjas, 15-oje – kaip partneris. Bendra projektų vertė siekia 111,9 mln. Lt. (daugiau informacijos žr. Plėtros skyrius).

Projektinė veikla yra efektyvus būdas diegti plėtros inovacijas dalyvaujant miesto, regiono, šalies ir tarptautiniuose bendradarbiavimo tinkluose.

Vykdomi projektai

Informacija atnaujinta 2015-01-26

Viešoji įstaiga Klaipėdos universitetas, Herkaus Manto g. 84, 92294 Klaipėda
Tel. (8 46)  39 89 08, faks. (8 46)  39 89 99, el. p. klaipedos.universitetas@ku.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 211951150